Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 13

W 13. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria chce uciec od problemów i prosi Marcosa, żeby jej w tym pomógł. Emisja 14 grudnia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 13

Elena nalega, by jej córka się zabezpieczyła i sporządziła intercyzę. Lorenzo udaje obrażonego i rezygnuje z pracy, choć później nie wie, jak to naprawić. Elena zauważa z daleka Pepe i źle reaguje na jego widok. Odcięta od wirtualnego życia Brenda nie potrafi nad sobą zapanować i rzuca się w szkole na jedną z koleżanek. Później chełpi się tym, że zostanie wyrzucona ze szkoły. Victoria zajmuje się Lucasem, warunkowo zwolnionym przez policję, oferując mu pracę na okres próbny w firmie.

Lorenzo otrzymuje wyniki badań DNA. Te potwierdzają, że Rocco i Victoria nie są ze sobą spokrewnieni. Natacha intryguje Juliána, gdy mówi mu, że sposób, w jaki na nią patrzy, działają na nią pobudzająco. Gaby namawia męża do przeprowadzki oraz rzucenia pracy szofera. Isabel ma problem z dziećmi, gdyż zataiła przed nimi, gdzie mieszka jej były mąż. Podnosi rękę na Flor, kiedy ta chce odwiedzić ojca. Victoria szuka dla siebie azylu, by odciąć się od wszystkich problemów, i prosi Marcosa, żeby zabrał ją gdzieś daleko.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze