Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria odbywa szczerą rozmowę z Lorenzem. Emisja 15 grudnia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 14

Victoria jedzie do domku na wsi, gdzie jej ojciec zaszywał się przed podjęciem ważnych decyzji. Na miejscu Marcos udziela jej krótkiej lekcji jazdy. Kiedy pojawia się Lorenzo, Marcos musi odjechać, choć wcale nie chce. W drodze powrotnej rozmyśla o Victorii. Freddy zachodzi do domu Bandi w poszukiwaniu Natachy. Naskakuje na dziewczynę z żądaniem zwrotu pieniędzy. Julián staje w jej obronie. Świadomy winy jaką ponosi za swoje spóźnienie oraz za pobicie jej narzeczonego składa rezygnację. Kiedy to Natacha prosi go o wybaczenie i obiecuje, że nigdy więcej nie będzie mieszać mu w głowie, Julián zmienia zdanie.

Gaby jest skuszona ofertą kupna domu złożoną przez Renziego i próbuje przekonać do niej męża. Jest tak przejęta sprawą, że zapomina odebrać syna ze szkoły. Isabel czuje się źle z powodu kłótni z Flor. Pepe ją pociesza. Lucas rozpoczyna pracę w fabryce. Alices jest dla niego bardzo surowy, bo wie, że zawrócił w głowie Flor. Victoria dochodzi do wniosku, że nie chce dłużej żyć przytłoczona presją i pośpiechem, i dzieli się swoim postanowieniem z Lorenzem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze