Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Julián proponuje Marcosowi rozkręcenie wspólnego interesu. Emisja 16 grudnia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 15

Freddy, narzeczony Natachy, przejżdża z Nowego Jorku. Dziewczyna wcale nie jest zadowolona z jego wizyty. Lorenzo urządza Victorii scenę zazdrości z powodu jej zażyłych relacji z Marcosem. Renzi przekonuje Gaby do sprzedaży domu. Julián nie zgłasza sprzeciwu. Za otrzymane pieniądze planuje otworzyć warsztat i proponuje Marcosowi, żeby został jego wspólnikiem. Lorenzo odkopuje grób Octavia, żeby zdobyć dowód w postaci wyników badań DNA na to, że mężczyzna nie był biologicznym ojcem Victorii, czym z kolei będzie mógł posłużyć się do szantażowania Eleny. Elena i Victoria sprzeczają się w sprawie intercyzy. Matka upiera się przy tym, że jej córka powinna zawrzeć umowę majątkową z przyszłym mężem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze