Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 18

W 18. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Rodzina Bandi myśli, że Natachę czeka kariera w Stanach Zjednoczonych. Emisja 21 grudnia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 18

Victoria wyjeżdża do Brazylii w sprawach służbowych. Lorenzo wykorzystuje jej nieobecność, by zaszkodzić Marcosowi. Ucieka się do taniego chwytu z kradzieżą – wsuwa pieniądze do kieszeni Marcosa, a następnie publicznie robi z niego złodzieja. Pepe podupada na zdrowiu. Isabel wzywa karetkę, która odwozi chorego na serce mężczyznę do szpitala. Victoria postanawia dać ostatnią szansę Natachy na udowodnienie, że jej kariera nie jest farsą. Oferuje siostrtze swoje wsparcie w zamian za jej zaangażowanie przy pracy w fabryce. Freddy zdobywa dla Natachy fałszywy scenariusz i wmawia jej rodzinie, żądającej więcej informacji na temat hollywoodzkiej kariery, że otrzymała angaż od samego Coppoli. Natacha denerwuje się, gdyż nie chce dłużej ciągnąć kłamstwa. Pierwszą osobą, której wyznaje całą prawdę jest Julián. Elena pozwala Brendzie pracować na pół etatu w fabryce.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze