Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 19

W 19. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos zostaje posądzony o kradzież. Victoria wierzy w jego niewinność. Emisja 22 grudnia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 19

Freddy coraz bardziej napiera na Natachę, która czuje się źle z powodu kłamstwa o jej karierze w przemyśle filmowym. Marcos zostaje zatrzymany. Podejrzewa, że Lucas go wrobił, ale wstrzymuje się z wysunięciem oskarżenia i czeka na powrót Victorii. Lorenzo tymczasem próbuje wmówić Victorii, że jej szofer jest nie tylko złodziejaszkiem, ale także kobieciarzem i maczał palce w jej porwaniu. Victoria odwiedza Marcosa. Wierzy w jego niewinność i wyznaje mu, co poczuła, kiedy pierwszy raz się spotkali.

Brenda rozpoczyna pracę w fabryce, gdzie spotyka Lucasa. Tuż przed podpisaniem umowy sprzedaży mieszkania Julián zdaje sobie sprawę z tego, że sprzedaż warsztatu, sabotaż, przez który przegrał wyścig i sprzedaż domu łącza się ze sobą. Lorenzo wdraża w życie swój plan – informuje Elenę, że przechwycił anonimowy list, by nie trafił do rąk Victorii, z którego wynika, że Victoria nie jest córką Octavia. Kobieta reaguje przerażeniem. Noelia, była dziewczyna Marcosa, oferuje mu swoje usługi adwokackie. Pepe zastanawia się, kto zadzwonił po nią w imieniu Marcosa. Victoria jest świadkiem serdecznego spotkania byłej pary.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze