Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos uwalnia Victorię z pułapki Lorenza i zdobywa posadę szofera. Emisja 29 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 2

Victoria odbywa krótką rozmowę z Marcosem, po czym decyduje się sprawdzić natychmiast jego umiejętności i usadza go na fotelu szofera, by zawiózł ją na ważne spotkanie. Przez swoją uczciwość Julián ponownie traci pracę. W dodatku urządza awanturę Gaby, która wydała sporą sumę pieniędzy bez skonsultowania tego z nim. Natacha wraca z Los Angeles. Victoria wytyka jej, że została bez środków do życia, gdyż roztrwoniła wszystkie pieniądze. Julián przypadkowo zostaje szoferem Natachy. Oboje wpadają sobie w oko.

Nie umyka uwadze fakt, że nagle większość lokali wokół fabryki zostaje sprzedanych. To sprawka Lorenza, który dąży do wykupienia wszystkich nieruchomości w obrębie dzielnicy, łącznie z fabryką słodyczy Bandi. Rosa wraca do dzielnicy i zahacza się jako kucharka w domu rodziny Bandi. Kobieta ma na utrzymaniu Lucasa, wnuka, rzezimieszka, który przysparza jej problemów. Lorenzo planuje porwać Victorię, żeby następnie ją uratować i wyjść na bohatera. Marcos krzyżuje jego plany. Dzięki swoim umiejętnościom rajdowym „ratuje życie” kobiecie i ukrywa ją przed porywaczami. Victoria nabiera pewności, że nie pomyliła się, udzielając mu kredytu zaufania i oficjalnie mianuje go swoim szoferem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. tere
    18 listopada 2016 o 16:33  - Odpowiedz

    jak tylko będę miała chwilę wolnego czasu zerknę na tą telkę, moje wymarzone tres veces ana to nie jest, ale z ciekawości warto zobaczyć 🙂