Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 26

W 26. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Brenda wyznaje matce, że przeżyła swój pierwszy raz. Emisja 3 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 26

Natacha jest coraz bardziej zakochana w Juliánie. Pojawienie się Freddy’ego całego w siniakach wzbudza podejrzenia Emilia. Lokaj domyśla się, że pobicie ma związek z kradzieżą biżuterii należącej do Eleny, które miały posłużyć Natachy do spłaty zaległego długu, i zawiadamia o tym Juliána. Brenda i Lucas idą do łóżka. Dziewczyna wraca do domu rozanielona. Elena szybko sprowadza ją na ziemię. Odkryła bowiem jej kłamstwo i żąda wyjaśnień od córki. Brenda decyduje się powiedzieć matce prawdę, która wprawia ją w osłupienie. Ángeles włącza się w przygotowania do ceremonii zaręczyn Victorii i Lorenza. Kiedy odkrywa, że przyszła panna młoda jest zauroczona swoim szoferem, namawia ją, żeby jeszcze przed ślubem poszła z nim do łóżka. Pepe wręcza Victorii własne receptury.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze