Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos i Isabel grymaszą na wieść, że Flor znalazła pracę w fabryce. Emisja 30 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 3

Marcos zostaje szoferem Victorii po tym, jak uratował ją przed porwaniem. Lorenzo jest zdumiony faktem, że jego plan porwania zawiódł. Julián gniewa się na Gaby, gdyż żona nie rozumie go, ani nie wspiera w tym trudnym momencie, przez który przechodzi. Natacha i Victoria spotykają się i wdają w kłótnię o pieniądze. Victoria ma pretensje do młodszej siostry o to, że roztrwoniła oszczędności w trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ Natacha czuje się nierozumiana przez starszą siostrę, postanawia skumać się z Eleną i Brendą. Lucas wpada w złość na wiadomość, że jego babcia pracuje jako służąca w domu rodziny Bandi. Nachodzi ją w miejscu pracy i jest gotów jej nazwymyślać. Emilio pomaga kobiecie uspokoić i wyprosić wnuka, którego zachowanie mogłoby przysporzyć jej problemów. Flor dostaje pracę w fabryce słodyczy Bandi. Marcos i Isabel nie są tym faktem zadowoleni.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze