Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 30

W 30. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: W gazecie ukazuje się artykuł szkalujący opinię o firmie Victorii. Emisja 10 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 30

Natacha zostawia Freddy’ego w samolocie, wysiada i biegnie do Juliána, który odwozi ją do domu. Pepe przyjmuje w swoim domu Victorię. Kobieta wypytuje go o jego relacje z jej rodzicami. Brenda jest smutna z powodu kłótni z Lucasem. Julián dowiaduje się przez Nana, że Gaby planuje wyjechać z ich synem. Noelia i Marcos zgodnie postanawiają, że odtąd będą przyjaciółmi, lecz nie zamykają sobie furtki do intymnych relacji.

Lorenzo idzie za radą Ángeles i usiłuje naśladować Marcosa, żeby zwrócić na siebie uwagę Victorii. Odnosi sukces. Propozycja nietypowej podróży poślubnej wprawia w zachwyt jego przyszłą żonę. Uśmiech szybko znika z twarzy Victorii za sprawą artykułu z codziennej gazety, opartego na podejrzeniach Noelii. Freddy przerywa podróż do Los Angeles podczas pierwszej przesiadki i decyduje się zawrócić do Buenos Aires. Pragnie odegrać się na Natachy. W tym celu zjawia się w jej domu i oznajmia Elenie, że na jej córkę nie czeka żadna kariera w Stanach. Julián wtrąca się do sporu, by powstrzymać zapędy natręta.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze