Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 31

W 31. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria przyłapuje Marcosa na pocałunku z Noelią. Emisja 11 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 31

Victoria podejrzewa, że Noelia i Pepe sprzedali prasie informację, że fabryka słodyczy wykorzystuje receptury wymyślone przez Pepe. Marcos przyrzeka jej, że wyciągnęła pochopne wnioski i zobowiązuje się dowiedzieć, kto za tym stoi. Jednak zamiast ukontentować swoją szefową, sprawia jej kolejny zawód, gdy daje się przyłapać na pocałunku z Noelią.

Brenda postanawia wyznać lokajowi i matce całą prawdę. Elena jest rozczarowania jej zachowaniem. Zwalnia Rosę, albowiem sądzi, że jej wnuk jest łowcą majątków. Również Natacha znalazła się tarapatach po tym jak Freddy ją zdradził. Teraz, gdy jej rodzina poznała już prawdę, postanawia zamknąć nieudany rozdział swojego życia. Razem z Juliánem jedzie na cmentarz, gdzie spoczywa jej ojciec.

Przyjazd Alicii stawia Gaby w niezręcznej sytuacji. Kobieta naciska na Gaby, żeby powiedziała Nacho, kto jest jego prawdziwym ojcem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze