Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 34

W 34. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Ángeles robi test ciążowy. Victoria i Marcos namiętnie się całują. Emisja 16 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 34

Pepe nie zamierza pozywać Victorię Bandi. Jego córka Noelia nie popiera tej decyzji, ale szanuje ją. Ángeles nie daje sobie rady w firmie. Odmawia wzięcia urlopu, jak doradza jej Victoria, ale opuszcza wcześniej miejsce pracy. Po powrocie do domu robi sobie test ciążowy. Lorenza wpada do niej z wizytą i zauważa opakowanie testu. Julián kontaktuje się telefonicznie z Alicią, siostrą Ernesta, żeby uzgodnić warunki spotkania mężczyzny z Nanem. Lucas zaprasza Flor na dyskotekę. Brenda dowiaduje się o tym i wybiera się na tą samą dyskotekę z Natachą. I tak, staje się świadkiem pocałunku Lucasa i Flor. Także inna para ulega uczuciom i namiętnie się całuje – Marcos i Victoria!

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze