Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 37

W 37. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Elena otrzymuje anonim, Gaby próbuje zatrzymać przy sobie Juliána. Emisja 19 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 37

Kiosk Pepe zostaje zrabowany. Pepe i Noelia reanimują Marcosa, który stracił przytomność wskutek uderzenia przez rabusiów. W trakcie rozmowy z policją dowiadują się, że chwilę wcześniej złodzieje okradli rodzinę Ordóñez. Lucas przyznaje się Flor, że w przeszłości był złodziejaszkiem. Został jednak warunkowo zwolniony z aresztu i jest na okresie próbnym w fabryce słodyczy Bandi, ale nie pobiera wynagrodzenia jak pozostali pracownicy. Elena otrzymuje drugi list z pogróżkami. Mówi o nim Lorenzowi. On rzuca jej podejrzenia na Pepe. Victoria wtrąca się do ich rozmowy. Julián nie zamierza wycofać się z decyzji o rozwodzie. Nano dowiaduje się o separacji rodziców. Gaby wykorzystuje syna, żeby zatrzymać Juliána.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze