Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Brenda żąda wyjaśnień od Lucasa. Lorenzo dogaduje się z Ángeles. Emisja 23 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 39

Lorenzo dowiaduje się przez Alcidesa o ciąży Ángeles. Złości się na kobietę, że o niczym mu nie powiedziała. Ona przyznaje się, że rozważa dokonanie aborcji. Lorenzo nie zgadza się na takie rozwiązanie i zobowiązuje się do uznania dziecka za swoje, kiedy zakończy farsę z Victorią.

Dwóch mężczyzn napada na bar Terco w biały dzień, ignorując obecność klientów. Kolejne przestępstwo w dzielnicy rozbudza podejrzliwość Juliána i Marcosa, którzy dopatrują się w tym spisku. W barze zbierają się sąsiedzi, by debatować nad rozwiązaniem problemu. Brenda zamierza odwiedzić Lucasa i wysłuchać, co ma jej do powiedzenia na temat swojej nowej dziewczyny. Flor otwiera jej drzwi i wmawia, że jest z Lucasem.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze