Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 4

W 4. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Prasa i telewizja nagłaśniają sprawę niedoszłego porwania Victorii. Emisja 1 grudnia o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 4

Sprzeczki Natachy z Victorią zdają się nie mieć końca. Victoria nie chce ustąpić w sprawach finansowych. Natacha karmi się nadzieją, że któryś ze sławnych filmowców zadzwoni do niej z propozycją pracy. Elena namawia Natachę, żeby uporządkowała swoje życie. Na żądanie Natachy Julián zostaje zatrudniony jako jej szofer. Dziewczyna bierze udział w castingu, ale zostaje odrzucona. Za swoją porażkę wini szofera. Ten zaś składa rezygnację.

Pepe złości się na Marcosa za to, że pracuje dla rodziny Bandi. Flor rozpoczyna pracę w fabryce słodyczy. Przeżywa rozczarowanie, gdy okazuje się, że zamiast posady sekretarki, przydzielono ją do pracy fizycznej. Brenda niepostrzeżenie wyciąga od Emilia numer do Lucasa. Dzwoni do chłopaka, a gdy ten odbiera połączenie, rozłącza się. Następnie kieruje się do jego domu i przygląda mu się. Lucas prosi niebezpiecznego gangstera o jakąś „robótkę”. Gaby nie radzi sobie ze swoimi uzależnieniami od gier oraz kompulsywnego kupowania rzeczy. Media dowiadują się o porwaniu Victorii. Temat pojawia się zarówno w prasie, jak i w telewizji.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze