Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria podejrzewa, że rodzica Marcosa ma problemy finansowe. Emisja 24 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 40

Marcos szuka pracy w fabryce samochodów Cárdenasa. Flor prosi Brendę o zaliczkę na poczet wypłaty. Ta przekazuje prośbę Victorię, która wyraża swoją zgodę. Zdaje sobie przy tym sprawę, że popełniła błąd, pozwalając Marcosowi odejść, przez co jego rodzina mogła znaleźć się w problemach finansowych. Julián awanturuje się z Gaby. Kobieta odgrywa się na mężu i podrzuca mu do pracy syna, by się nim zaopiekował. Sama tymczasem idzie do pracy u Renziego. Lorenzo nie ma do niej zaufania.

Vicente pojawia się w domu Isabel z nadzieją, że ją odzyska. Ona go odtrąca, gdyż domyśla się, ze zależy mu jedynie na spotkaniu z Flor. Dochodzi do wzruszającego spotkania ojca z córką. Victoria szuka Marcosa w Top Race. Przyznaje się, że ich pocałunek namieszał jej w głowie i proponuje mu ponownie posadę szofera. Ich rozmowę wieńczy kolejny pocałunek.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze