Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Lorenzo chce zasiąść w zarządzie firmy Victorii jako nowy inwestor. Emisja 30 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 44

Po naradzie z sąsiadami Marcos rozmawia z Victorią i Lorenzem na temat sprzedaży nieruchomości w dzielnicy sąsiadującej z fabryką. Noelia rezygnuje z wyjazdu na południe, żeby zaoferować mieszkańcom dzielnicy swoją pomoc prawną. Brenda postanawia osobiście oznajmić Rosie, że strajkiem głodowym wywalczyła jej powrót do pracy. Jednakże napotyka kolejną przeszkodę. Lucas nie chce, żeby jego babcia służyła w domu Bandich. Julián poszukuje dla siebie nowego mieszkania. Chce otworzyć nowy rozdział swojego życia po wyprowadzce od żony. Lorenzo dopina swego. Podczas zgromadzenia zarządu proponuje, że zostanie nowym inwestorem fabryki słodyczy, by w ten sposób stać się częścią zarządu firmy.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze