Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos odkrywa romans Lorenza z Ángeles. Emisja 31 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 45

Firma rodziny Bandi traci inwestorów, co prowadzi do ukruszenia się kapitału. By zaradzić tej sytuacji, Lorenzo zgłasza wolę wstąpienia do zarządu firmy jako nowy inwestor. Victoria jest zachwycona pomysłem, który postrzega jako próbę ratowania zarówno jej interesów, jaki i jej samej. Isabel postanawia otworzyć własną działalność. Miałaby prowadzić zajęcia z gimnastyki wodnej we własnym domu. Na pierwszą darmową lekcję zaprasza kobiety z osiedla. Pojawiają się na niej także Flor i Lucas. Po wspólnym wysiłku fizycznym para spaceruje po placu i całuje się.

Rosa wraca do pracy w domu Eleny. Spotyka tam Cira, poprzedniego pracodawcę, który udziela prywatnych lekcji Brendzie. Elenia zwierza się Emiliowi ze swojego romansu z Pepe. Okazuje się, że ponowne spotkanie nie było dla żadnego z nich przyjemnym doświadczeniem. Julián znajduje dla siebie kawalerkę. Wyprowadzka z domu to nie jedyna zmiana w jego życiu. Mężczyzna oświadcza Natachy, że oczekuje od niej poważnego związku. Marcos odkrywa, że Lorenzo zdradza Victorię z jej przyjaciółką, Ángeles.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze