Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria słucha rady Marcosa i zmienia garderobę. Emisja 2 grudnia o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 5

Victoria chce się dowiedzieć, dlaczego Pepe nazwał Marcosa zdrajcą. Tymczasem Brenda wypytuje matkę o kiosk Pepe. Lucas wygrywa pieniądze w pokera. Później idzie na dyskotekę, gdzie ponownie spotyka Brendę. Następnego dnia przychodzi po nią do szkoły. Ona wagaruje, żeby pobyć z nim sam na sam. Emilio przyłapuje ją na gorącym uczynku. Victoria szykuje się na kolację z Lorenzem. Angie, która także miała się z nim wtedy spotkać, odwołuje wizytę.

Victoria postrzega siebie jako „szarą myszkę” i zaczyna fantazjować o Marcosie. Szofer namawia ją, żeby zmieniła garderobę i zaczęła nosić ubrania w żywe kolory. Rocco dostaje ataku i umiera w fabryce. Przed śmiercią wyznaje Lorenzowi, że Octavio nie jest ojcem Victorii. Elena próbuje naprawić stosunki Juliána z Natachą, po tym jak ten odszedł z pracy, posądzony o niepowodzenie dziewczyny na przesłuchaniu. Victoria i Natacha nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Natacha załamuje się. Z pomocą przychodzi jej Julián.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze