Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Ángeles traci ciążę. Marcos zastępuje Lorenza na ważnym zebraniu. Emisja 7 lutego o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 50

Lorenzo odmawia towarzyszenia Victorii podczas ważnego zgromadzenia, by zająć się Ángeles. Narzeczonej wmawia jednak, że musi pilnie pomóc kuzynowi. Na skutek silnego krwawienia Ángeles traci ciążę. Victoria wpada na pomysł, żeby zastąpić Lorenza swoim szoferem. Marcos zgadza się jej pomóc. Choć jego przemówienie naszpikowane jest terminologią samochodową, przynosi oczekiwane rezultaty. Brenda zabiera Rosę do lekarza. Lucas złości się, gdy nie może znaleźć babci. Najpierw wyładowuje swój gniew na dziewczynie, ale później przeprasza ją i dziękuje za pomoc. Ośmiela się również złożyć jej pewną propozycję, jednak Ciro mu przerywa. Nano wdaje się w bójkę z kolegą ze szkoły. Julián wyprowadza się z domu. Gaby jest z tego powodu załamana. Inaczej niż Natacha, która cieszy się, że Julián znalazł nową pracę i rozpoczął nowe życie u jej boku. Noelia podejrzewa Pepe o romans. Isabel przypuszcza, że jego nową kobietą jest Rosa, ponieważ widziała ich razem zeszłej nocy w jego mieszkaniu. Nie wie, że Rosa przyszła przekazać mu list od Eleny.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze