Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Lorenzo i Victoria spotykają się w domu Ángeles. Emisja 9 lutego o godz. 12:00 w TV Puls.

Odcinek 52

Julián postanawia odkryć przed Natachą swoje sekrety. Wyznaje jej, że Nano nie jest jego biologicznym synem. By nie dzielić wspólnego łóżka Victoria spędza noc w pokoju hotelowym, zaś Marcos śpi w samochodzie. Następnego dnia szofer odwozi Victorię do firmy. Ángeles kontaktuje się z nią telefonicznie, żeby powiedzieć jej, że poroniła. Victoria postanawia złożyć jej wizytę w domu. Na miejscu spotyka swojego narzeczonego. Brenda zdaje egzamin z bardzo dobrą oceną. Lucas przychodzi po nią do szkoły i zastaje w objęciach Cira. Sądzi, że są parą. Noelia domyśla się, że Pepe przekazuje listy Rosie. Ponieważ nie wie, że kobieta pracuje w domu Bandich, postanawia ją śledzić. Tak natyka się na Marcosa.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze