Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 54

W 54. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Natacha i Julián zostają parą. Lorenzo zrywa z Ángeles. Emisja 13 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Odcinek 54

Victoria nie jest pewna, czy powinna się wiązać z Lorenzem. Marcosem również targają wątpliwości. Decyduje się wyznać Noelii, że czuje coś do Victorii. Elena słyszy, jak Victoria zwierza się Emiliowi ze swoich uczuciowych rozterek. Podejrzewa, że winnym wszystkiego jest właśnie lokaj i postanawia go odprawić. Siostry Bandi nie aprobują jej decyzji. W barze Terco odbywa się impreza. Brenda i Lucas zostają wylosowani do wystąpienia w duecie. Jednak po występie Lucas spędza resztę wieczoru z Flor. Rozczarowana jego wyborem Brenda opuszcza przedwcześnie fiestę.

Lorenzo pragnie zakończyć swój romans z Ángeles z obawy przed kolejnymi niepożądanymi konsekwencjami – Alcides już wie, że są kochankami, a i Victoria zdążyła zauważyć, że jej narzeczony dziwnie się zachowuje. Natacha i Julián spędzają romantyczny wieczór w jego nowym mieszkaniu. Następnego dnia Gaby wpada do męża z niezapowiedzianą wizytą, by przynieść mu faktury i nakrywa go razem z kochanką.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze