Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 55

W 55. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria uświadamia sobie, że jest zakochana w Marcosie. Emisja 14 lutego 2017 o godz. 5:55 w TV Puls.

Odcinek 55

Widok Natachy i Juliána opuszczających razem mieszkanie doprowadza Gaby do szału. Zazdrosna żona publicznie atakuje kochankę męża. Natacha jest przerażona. Victoria podejmuje decyzję o odwołaniu ślubu z Lorenzem. Ma mętlik w głowie i czuje, że jej związek chyli się ku upadkowi. Tymczasem Lorenzo ostatecznie rozstaje się z Ángeles, chociaż ona wcale tego nie chce. Rodzina Natachy dowiaduje się o jej romansie z Juliánem. Brenda spotyka się z Emiliiem, żeby namówić go na powrót do rezydencji. Noelia zwraca się do ojca z żądaniem wyjaśnień. Próbuje zmusić go do przyznania się, że pracuje dla rodziny Bandi, ale on milczy jak zaklęty. Vicente umawia się z Isabel w barze Terco. Chce się dowiedzieć, czy omówiła już z Marcosem kwestię jego powrotu do domu. Pepe nakrywa ich razem i daje wyraz swojego niezadowolenia.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze