Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 6

W 6. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Pepe obserwuje z daleka odbywający się pogrzeb Rocco. Emisja 5 grudnia o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 6

Rocco umiera, nie wyjawiwszy Lorenzowi, kim jest prawdziwy ojciec Victorii. Lorenzo postanawia sam się tego dowiedzieć. Marcos przekonuje Victorię, żeby pojechała do fabryki w nowo kupionej sukni. Na miejscu Lorenzo przekazuje jej wiadomość o śmierci Rocco.

Julián pociesza Natachę. Ona w podzięce całuje go w policzek. Następnego dnia rodzina Bandi oraz pracownicy fabryki zbierają się na pogrzebie Rocco. Julián niepokoi się, gdy Natalia się spóźnia i nie odbiera jego telefonów. Postanawia po nią pójść. Po wejściu na piętro, widzi wodę wyciekająca z łazienki i obawia się najgorszego.

Gaby rozkręca nowy interes – zamierza sprzedawać kosmetyków w dzielnicy. Oferowane przez nią produkty okazują się zbyt drogie na kieszeń mieszkańców. Ángeles podejrzewa, że Lorenzo coś przed nią ukrywa. Pepe wybiera się na pogrzeb Rocco, lecz zamiast podejść do trumny ze zmarłym i otaczającego jej tłumu, ukrywa się za drzewem. Marcos zaczepia go, zaś Victoria przygląda im się z oddali.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze