Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 7

W 7. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria podejrzewa, że Elena ukrywa przed nią tożsamość Pepe. Emisja 6 grudnia o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 7

Julián włamuje się do łazienki Natachy i zastaje dziewczynę kąpiącą się w jacuzzi, zanurzoną w wodzie z pianą po szyję. Jest zawstydzony sytuacją. Przeprasza za wtargnięcie i wyjaśnia swoje powody. Rocco zostaje pochowany. Lorenzo zakrada się do jego mieszkania w poszukiwaniu informacji. Zabiera jego szczoteczkę do zębów oraz grzebień, by następnie oddać je do laboratorium i zlecić przeprowadzenie badań DNA. Julián zabiera Natachę na zakupy. W centrum handlowym przypadkiem natykają się na jego żonę, Gaby. Kobieta zawstydza męża swoich grubiańskim zachowaniem i spycha na niego obowiązek odebrania syna. Victoria sądzi, że Elena wie, kim jest Pepe i próbuje zmusić ją do podzielenia się wiedzą na temat tożsamości mężczyzny. Marcos tymczasem prosi Pepe, żeby wyjaśnił mu, co robił na cmentarzu oraz dlaczego żywi tak wielką nienawiść do rodziny Bandi.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze