Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 8

W 8. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Natacha kokietuje Juliána, któremu coraz trudniej jest się jej oprzeć. Emisja 7 grudnia o godz. 11:00 w TV Puls.

Odcinek 8

Pepe zdradza Marcosowi jeden z powodów jego nienawiści do rodziny Bandi. Otóż w przeszłości miał on być jednym z założycieli firmy, wspólnie z Octaviem Bandim, jednak ten zmienił zdanie i dogadał się z Rocco. Elena udaje przez Victorią, że nie zna Pepe. Gaby jest coraz bardziej zazdrosna o Natachę. Lorenzo postanawia zdobyć kosmyk włosów Victorii, żeby wysłać go do badań DNA razem ze zdobytym już materiałem genetycznym Rocco.

Elena dowiaduje się o telefonie do Natachy z pogróżkami od wierzycieli. Okazuje się, że dziewczyna jest dłużna pieniądze za sześć miesięcy czynszu. We dwie zwracają się o pomoc do Lorenza i proszą o zachowanie dyskrecji przed Victorią. Ten zgadza się pomóc dziewczynie, lecz nie za darmo. Marcos ściąga problemy na Victorię, po tym jak jedna z jego koleżanek zostawiła w samochodzie swój but. Julián i Natacha zbliżają się do siebie. Mężczyzna nie chce dać się wciągnąć w gierki dziewczyny.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze